2013 – Ladder & Aggs

Sunraysia Table Tennis 2013 Winter Teams

Pennant 1
Fishers IGA Pinnacle Packers Max Miller Carpets
Gavin Carmichael Wayne Carmichael Rick McMeekin
Darren Robinson John Gray Shane Carmichael
Ashley Morrison Peter Midgley Sony Sefer
Bishop Builders Weightmans Packaging Mallee Bearings
Shannon Bowen Mark Ljubic Mark Dorman
Jackson Tung Andrew Cannard Graeme O’Neill
Peter Bishop Ross Humphreys Ali Taheri
  Pennant 2
Pinnacle Packers Spanline
Matt Ljubic Arnold Jago
Seval Fuat George Papanicolaou
Brian Hosking Mina Mikhail
Tankard Dental Fishers IGA
Nicholas Dorman Andrew Jones
Bernadette Fitzpatrick David Balshaw
Peter Fitzpatrick Lachlan Kelly
Pennant 3
Fishers IGA Weightmans Packaging Dunkley Scales
Cole Keegan Peter Kelly Jessica Dorman
Sam Hensgen Peter Mikhaeil Leonie Dunkley
Helen Frania Ben Hosking Shirley Whitecross
Mallee Bearings Pinnacle Packers Bishop Builders
Sabrina Fitzpatrick Mick Bacon Claire Ljubic
Michael Hensgen Karly Leach Graham Southwell
Peter Edwards Quentin Clark Sosefa Fevaleaki

 

Sunraysia Table Tennis 2013 Summer Teams

Pennant 1
Bishop Builders Fishers IGA Max Miller Carpets
Mark Ljubic Wayne Carmichael Mark Dorman
Peter Bishop Ash Morrison Arthur Paar
Michael Hogarth Ross Humphreys Geoff Wright
Weightmans Packaging Mallee Bearings Pinnacle Packers
Andrew Cannard Ali Taheri Gavin Carmichael
Kevin Johns Jackson Tung Sony Sefer
Bernadette Fitzpatrick Matt Ljubic Nicholas Dorman
  Pennant 2
Fishers IGA Tankard Dental Max Miller Carpets
Ed Hung Arnold Jago Seval Fuat
Karly Leach Jessica Dorman Sabrina Fitzpatrick
Michael Hensgen Claire Ljubic Glen Bell
Spanline Weightmans Packaging Mallee Bearings
Leon Brown Lee Thomas Peter Fitzpatrick
Cole Keegan Lachlan Kelly George Papanicolaou
Tony Malycha Mick Bacon Geoff Peters
Pennant 3
Dunkley Scales Sunny Daily Max Miller Carpets
Leonie Dunkley Peter Edwards Jol Peters
Jeff Hards Tom Douglas Paul Fitzpatrick
Muhkwinder Muhkwinder Mohammad Karam Ali Mohammad
Bishop Builders Weightmans Packaging Mallee Bearings
Kalif Shortt Matt Avers Jai Green
Demi Green Rachel Fitzpatrick Ben Hosking
Helen Frania Winston Easterbrook Quentin Clark
Pennant 4
Fishers IGA Pinnacle Packers
Shirley Whitecross Kumail Jaffry
Rahullah Mirzai Soyel Zahidi
Khan Mohammed Matthew Demarco
Max Miller Carpets Sunny Daily
John Fitzpatrick Angela Pryor
Wayne Pryor Chelsey Avers
Therese Fitzpatrick Kim Avers